Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Satın Aldığınız Ürünler Size Nasıl Ulaştırılıyor?

 

PAKETLEME, KARGO , MOTO KURYE ve TESLİMAT

 

 

FİRMAMIZIN ÜRÜN KARGOLAMA PROSEDÜRÜ

 

Klitero olarak en çok önem verdiğimiz hususların başında Gizlilik ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Ürünleriniz bu husus dikkate alınarak paketlenmektedir.

Paketlenme aşamaları şu şekildedir

- Ürününüz önce hediye paketi ile paketlenir.

- Daha sonra kendimize özel renksiz ve resimsiz kutulara konulur.

- Son olarak kargo poşetine konulur ve tamamen gizli halde elinize ulaşır.

Kargo tarafından hazırlanan barkod ve etikette gönderici firma olarak “ ERTPA TİCARET” yazmaktadır. Yani dışarıdan paketin üzerini gören bir kişi kesinlikle “+18 Yetişkin ürünü”  olduğunu bilemez ve ya tahmin edemez.

Bunlara ek olarak ürün faturalarınız kargo ile gönderilmez. Sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize mail olarak gönderilir.

*Kargo paketini nasıl hazırladığımızı görmek isterseniz alttaki videoyu seyredebilirsiniz.

 

KARGO ÜCRETİ

Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin tutarı 500 TL ve üzerinde ise siz değerli müşterilerimiz kargo ücreti ödemiyor.

Havale – EFT ile satın alımlarda, ürünün liste fiyatı değil, Havale – EFT fiyatı geçerli olacaktır. Havale-EFT fiyatı toplamı 500TL ve üzerinde olduğu takdirde ücretsiz kargo uygulaması geçerli olacaktır.

Kargo takibinizi, sipariş ekranınızdan, size gelen SMS mesajındaki kargo takip numarası ile YURTİÇİ KARGO  linkine tıklayarak yapabilirsiniz.

Ücretsiz kargo uygulamamız sadece anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile gönderimlerde geçerlidir. Başka kargo firması ile ve ya  Moto Kurye ile gönderimlerde taşıma ücreti alıcıya aittir.

K.K.T.C. veya diğer ülkelere yapılan gönderimler ücretsiz kargo uygulamasına dahil değildir. Ayrıca  K.K.T.C. ve diğer ülke gümrüklerinde çıkacak ek gümrük vs. masraflar alıcıya aittir. Yine gümrüklerde oluşabilecek problemler alıcının sorumluluğundadır. Ayrıca sıvı ve ya kozmetik ürünleri yurt dışı gönderimi yapılmamaktadır.

Firmamız kaynaklı olmayan durumlarda kargo bedeli müşteri tarafından ödenir.

Ürünler Yurtiçi Kargo tarafından sigortalı olarak gönderim yapılmaktadır. O nedenle yırtık, kopmuş, parçalanmış, kırılmış, ezilmiş paketleri teslim almayıp, hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekir. Aksi takdirde firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Mobil Bölge (*) statüsüne giren yerleşim yerlerinde Yurtiçi kargo’nun o bölgeye teslimat günü haftanın hangi günü ise o günlerde teslimat yapılmaktadır. 

(*)Mobil Bölge :  Kargo firmasının o ilçede şubesinin bulunmaması halinde geçerlidir.

 

MOTOKURYE İLE TESLİMAT

Eğer İstanbul sınırları içinde bulunuyorsanız,  Moto kurye ile aynı gün içinde teslimat sağlamaktayız. Bu durumda tarafınıza ek bir kurye ücreti çıkacaktır. 

Moto Kurye talebinizi sipariş vermeden önce müşteri hizmetleri danışmanlarımız ile mutlaka görüşmeniz gerekmektedir.

Ödemeniz gereken ek kurye ücretini ve ne kadar bir sürede ürün size ulaştırılacağının bilgisini öğrenebilirsiniz.

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır