Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)  yaparak

  Yapı Kredi bankası hesabımıza (TL)ödeme yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile 3D Secure (WeePay Güvenli ödeme sistemi kullanarak) 

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da çeşitli banka kredi kartlarınız ile taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Klitero Adult Shop üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo veya Moto kurye ile gönderim yapıyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler YURTİÇİ kargo firmasıyla veya tercihinize istinaden Moto Kurye(İstanbul içi) ile gönderilecektir. (Moto Kurye için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekir.)   

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı 3 gün içinde  0850 888 56 83 telefona ve info@klitero.com  mail adresine bildiriniz. 

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır